top of page

Hukuk ve İdari Sekreter

İlan ile ilgileniyorsanız aşağıdaki başvur butonuna tıkladıktan sonra açılan formu doldurun. Bilgileriniz anında bize ulaşmış olacaktır.

Anchor 1

Balioğlu, İstanbul Levent'teki ofisinde çalışmak üzere Hukuk Sekreteri ve İdari Asistan arıyor. Bu pozisyon, ofisimizin günlük işleyişinin etkinliğini artırmak için gerekli çeşitli idari ve sekreterlik görevlerini üstlenmekten sorumlu olacaktır.


Balioğlu olarak hukuk sektöründe lider bir firma olma vizyonu ile faaliyet göstermekteyiz. Misyonumuz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak işlerini en iyi şekilde yönetmelerine yardımcı olmaktır. Ofisimizde çalışan herkes bu misyonu gerçekleştirmek için çalışmaktadır.


İşe alınacak kişiden beklentimiz öncelikle büromuzdaki günlük işleyişin verimliliğini artırmak için gerekli olan idari ve sekreterya görevlerini üstlenebilmesidir. Bu pozisyonda çalışacak kişinin ofisimizde bulunan tüm çalışanlarla iyi iletişim kurabilmesi, iyi bir organizatör olması ve öncelikleri doğru sıralaması da önemlidir.


Ayrıca işe alınacak kişinin hukuk sektörüne ilgi duyması ve hukuk terminolojisine hakim olması tercih edilmektedir. İyi zaman yönetimi, yazılı ve sözlü iletişim becerileri ve ofis yazılım programlarına hakimiyet gibi teknik beceriler de gereklidir.


Sağlayacağımız faydalar arasında çalışanlarımızın iş hayatını ve kişisel gelişimlerini destekleyecek eğitim fırsatları da yer alıyor.

bottom of page