top of page

Avukat | Kurumsal ve Finans Departmanı

İlan ile ilgileniyorsanız aşağıdaki başvur butonuna tıkladıktan sonra açılan formu doldurun. Bilgileriniz anında bize ulaşmış olacaktır.

Anchor 1

Balioğlu olarak kurumsal ve finans departmanımıza katılmak üzere deneyimli bir avukat arıyoruz. Türkiye'nin önde gelen hukuk firmalarından biri olan firmamız sektördeki uzmanlığı ve tecrübesi ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.


Vizyonumuz, müşterilerimizin hukuki ihtiyaçlarını en doğru ve etkin şekilde karşılamak, adil ve sürdürülebilir bir dünya yaratmak için mücadele etmektir. Misyonumuz değer yaratan, hızlı, yaratıcı ve yenilikçi hizmetler sunarak müşterilerimizin güvenini kazanmaktır.


İşe alınacak kişiden beklentimiz, en az 5 yıl deneyimli, şirketler hukuku ve finans alanında uzmanlaşmış, analitik düşünme ve problem çözme becerileri gelişmiş, iş takibinde titiz ve sorumluluk sahibi, yasal süreçleri takip edebilen, müşteri odaklı çalışma, iyi iletişim becerileri ve takım çalışması.


Adayların Türk Ticaret Kanunu, Sermaye Piyasası Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Şirketler Hukuku gibi alanlarda deneyimli olması, ileri düzeyde İngilizce ve uluslararası hukuk bilgisine sahip olması tercih sebebidir.


Balioğlu, çalışan memnuniyetine önem vermektedir. Adaylar, Balioğlu'nun sunduğu kariyer fırsatları, mesleki gelişim fırsatları ve öğrenme ve çözüm odaklı ekosistemden yararlanma fırsatı yakalayacak.


Yukarıdaki niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve Balioğlu'nun bu heyecan verici hedeflerine katılmak istiyorsanız, lütfen özgeçmişinizi ve motivasyon mektubunuzu LinkedIn üzerinden bize gönderin.

bottom of page